Вопрос об отеле - 1355210
Alina
Турист
16.06.202614:29
Alina
Москва
Турист
Buna ziua, cum este întrarea in mare? Este cu pietre? Este adâncă, abruptă sau lină?
Ответы на вопрос - 4
для добавления ответа необходимо авторизоваться
Alina
Москва
Турист
13:29 18.06.26
Mulțumesc. Din timp,nu putem brona la parter? Poate sa ne dea o camera mai mare, chiar daca avem standard room villa?
Selectum Noa Belek
Москва
Отельер
12:45 17.06.26
Stimată Alına,
În primul rând, vă mulțumim că ne-ați ales. Împreună cu întreaga noastră echipă lucrăm cu dedicare pentru ca oaspeții care ne aleg să aibă parte de o vacanță de neuitat. Vă asigurăm că, pe toată durata sejurului dumneavoastră, vom răspunde cu plăcere tuturor solicitărilor și întrebărilor și vă vom oferi toată atenția necesară.
La primirea camerei, vă rugăm să informați recepția că aveți un bebeluș; în funcție de disponibilitate, vă vom oferi sprijinul necesar.
Abia așteptăm să vă găzduim.
Cu respect,
În primul rând, vă mulțumim că ne-ați ales. Împreună cu întreaga noastră echipă lucrăm cu dedicare pentru ca oaspeții care ne aleg să aibă parte de o vacanță de neuitat. Vă asigurăm că, pe toată durata sejurului dumneavoastră, vom răspunde cu plăcere tuturor solicitărilor și întrebărilor și vă vom oferi toată atenția necesară.
La primirea camerei, vă rugăm să informați recepția că aveți un bebeluș; în funcție de disponibilitate, vă vom oferi sprijinul necesar.
Abia așteptăm să vă găzduim.
Cu respect,
Alina
Москва
Турист
10:32 17.06.26
Va mulțumesc pentru răspuns. Am ales acest hotel in iulie. Sper ca nu ma va dezamagi. Avem standard room villa pentru 5 membri. 2 maturi si 3 copii. Sper ca vor instala la parter, avem cărucior pentru bebeluș.
Selectum Noa Belek
Москва
Отельер
15:18 16.06.26
Dragă Alina,
Intrarea în mare este în pantă, iar în zonele mai îndepărtate apa se adâncește destul de repede.
Vă dorim o zi minunată!
Cu stimă,
Intrarea în mare este în pantă, iar în zonele mai îndepărtate apa se adâncește destul de repede.
Vă dorim o zi minunată!
Cu stimă,
Задать свой вопрос