Hotel question - 1112644
Ксения
Турист
22.06.202110:03
Ксения
Novosibirsk
Турист
Добрый день, будем отдыхать в вашем отеле с 25 июля 2021г. Хотелось бы понимать все услуги, ращвлечения ( горки), анимаци будут работать в полном объеме? И еще есть в вашем отеле детский стол?
Answers to the question - 1
To add a reply, you need to log in
Yasemin
Moscow
Отельер
11:44 30.06.21
İyi günler,
otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Covid 19 genelgeleri dahilinde mümkün olan tüm aktiviteler yapılacaktır.Çocuk masaları Genelgeler değişirse konulacaktır.
otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Covid 19 genelgeleri dahilinde mümkün olan tüm aktiviteler yapılacaktır.Çocuk masaları Genelgeler değişirse konulacaktır.
Ask your question