• Information channels
  • Notifications feed
  • Trip Plan
No status
44 +1 Прирост читательского охвата
за последние 30 дней
Readership
1 comment
Vacation as a With family in April 2026
15.04.26 - 21.04.26
- Recommend this hotel
5
  • 5 accommodation
  • 5 service
  • 5 food
Correct review
Doesn't affect the hotel's rating
Проживание подтверждено документами
Отзыв написан из отеля
15 - 21 April

Наш перший і пречудовий відпочинок в Шарм ель Шейху 🫶

Translate

Ми з сином відпочивали у Шармі вперше, готель вибирала довго, але жодного разу не пошкодувала! Нам з сином справді дуже сподобалося ✨. Починаючи з території, закінчуючи привітним персоналом. Море- то просто любов, пляж, про який я завжди мріяла, пісок, пологий вхід в море, поступова глибина, дно чисте, водичка прозора і яскраво синя. І ніякого тобі пантеону. Риф мінімальний, але і він є, нам то не було проблемою, рибок подивитися було достатньо. Анімація активна і якась дуже органічна, музика класна. Лежаки нормальні з матрасиками, рушники теж норм, як вдома). Не розумію, хто і чим тут може бути не задоволений. Їжа в ресторані дуже смачна, особливо їх випічка і овочі, м'яса достатньо, рибка теж завжди була , фрукти і море різного солодкого, і їх східні смаколики, і європейські. Працював кавопапарат, часом не вистачало горняток, але цю проблему швидко вирішували. Завжди були соки і різна водичка, детокс варіант теж. Загалом миттєвої води достатньо і багато, ні разу не бракувало. Хлопці на кухні всі ввічливі і привітні, всі питання вирішували миттєво. Про сам номер- ми обрали бунгало,210, ні разу не пошкодували, там було дуже приємно і затишно, наче власна хатка в селі, тільки за вікном басейн і пальми. Прибирання кожного дня, рушників багато і міняли часто. Постіль теж. Все біленьке. Так, потребує реновації можливо, ремонт не найновіший, але нам сподобалося, чесно. Я би приїхала сюди ще раз. Було морозиво, соки, води на пляжі з 10 ранку. Морозиво було різне і дуже смачне. Соки пакетовані- манго, гуава, ананас, апельсин, яблуко, вибір великий, речі, кола, спрайт теж завжди було. Двічі брала пиво, теж смачне, таке жіноче, не гірке). Коли поломався душ- поремонтувати за 2 години, поставили новий, теж без затримок. Басейн дуже класний, ми нечасто там були, бо море чудове, але справді басейн класний, великий і чистий. Словом, нам дуже сподобався готель, я щиро радію, що обрала саме його. Пляж вирішує все, але решта все теж дуже класно. Їдьте, не пошкодуєте!

All media files - 1 Photos from hoteliers - 1 Videos - 0
Added: 20.04.2026 19:29
Статус отзыва: Correct review - Doesn't affect the hotel's rating 1 985 characters in the review
Не доверяю
автору
Не доверяю автору

Комментарии к отзыву (1)

Useful review
Tёплый, солнечный привет из отеля Ghazala Beach!
Благодарим вас за ваш отзыв! Нам очень приятно узнать, что вам понравился наш отель. Мы стараемся сделать всё возможное, чтобы ваши впечатления были самыми положительными. Будем рады снова приветствовать вас в числе наших гостей и подарить вам ещё больше комфортных и приятных моментов. Ждём вас снова и надеемся, что ваш следующий визит будет таким же замечательным, как и предыдущий!
Чтобы добавить комментарий, необходимо авторизоваться
All reviews of the hotel (352) Previous rate Next rate All author's reviews (1)
Анна Мельник
Egypt
Sharm-ash-Sheikh
Не проверенный аккаунт
Турист
Sign up: 20.04.2026
  • Countries, cities: 0 / 1
  • Hotels: 0
  • Reviews: 1
  • Photos, videos: 1
  • Comments: 0
  • Readership: 0