Visited the hotel in june 2017 Family
Do not recommend the hotel
Ужасно!
Брудно - просто ужас! Посуд жирний, вікна і підлоги не чисті. Харчування нормальне. Пляжі великі 1хв до моря.Номера брудні. І дуже багато арабів було, тому що в них закінчився рамадан - можливо й через це брудно всюди. Я б не рекомедувала сюди їхати нікому! Чесно!
lida rated hotel services
3.00
4.00
Accommodation
1.00
Service
4.00
Food
Смотреть полностью
224
0
0